MHCP0703V1-R82-R
Eaton Electronics
504-MHCP0703V1-R82-R
MHCP0703V1-R82-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD Inductor 7.0*6.6*3.0mm 0.82uH 21A
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
820 nH