MCL1005-3R3-R
Eaton Electronics
504-MCL1005-3R3-R
MCL1005-3R3-R
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD 3.3 NH 5%
ECAD Model:
In Stock: 7,595
Stock:
7,595 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Multilayer
0402 (1005 metric)
Unshielded
3.3 nH
5 %
300 mA
200 mOhms
- 55 C
+ 125 C
8
6 GHz
Standard
1 mm
0.5 mm
0.5 mm