PSC15R-050-R
Phihong
552-PSC15R-050
PSC15R-050-R
Mfr.:
Description:
Wall Mount AC Adapters 15W 5V 3A Level VI
Lifecycle:
NRND:
Not recommended for new designs.
ECAD Model:
This item may require additional fees and documentation. Customs delays may also occur.
In Stock: 4,248
Stock:
4,248 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Qty. Unit Price
Ext. Price
Possible Replacement
Phihong PYA15T050300
Phihong
Wall Mount AC Adapters 15W 5V 3A, Interchangeable Blade not included, 2.1x5.5 DOE VII Ready
New Product: New from this manufacturer.
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Product Category: Wall Mount AC Adapters
Delivery Restrictions:
RoHS:
REACH - SVHC:
Required
Universal
Interchangeable Plugs
90 VAC to 264 VAC
1 Output
15 W
5 VDC
3 A
Industrial
Barrel Connector
2.1 mm Barrel Plug (2.1x5.5)